4 Sie

Linia przedsiębiorstwa Palfinger

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z maszynami podnoszącymi wykorzystywanymi w odniesieniu do pojazdów użytkowych, bądź z takimi, które znajdują zastosowanie w transporcie morskim, zawierzenie firmie Palfinger wydaje się decyzją bardzo dobrą oraz skrupulatnie przemyślaną.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że są to rozwiązania niezawodne i funkcjonalne, na wzmiankę zasługuje jednakże również ich innowacyjność, która zawsze kwalifikowana jest do największych atutów towarów proponowanych przez wspomnianą firmę. Trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę to, iż przy ich fabrykacji brana jest pod uwagę nie tylko wiedza technologiczna i doświadczenie wspomnianego przedsiębiorstwa. Ogromne znaczenie ma dodatkowo stosunek klientów. To przecież osoby, które wykorzystują podnośniki i inne osprzęty Palfinger w praktyce, mają najwięcej do powiedzenia wówczas, gdy należy przeanalizować wady i zalety tego typu sprzętu, zaś branie pod uwagę ich opinii wydaje się w firmie czymś naturalnym.

Samo przedsiębiorstwo narodziło się w roku 1932 roku, choć w pierwszej chwili niewiele skazywało na to, że stanie się jednym z liderów na ogólnoświatowym rynku podnośników. Jej założyciel prowadził usługi naprawcze związane z przyczepami rolniczymi a także wywrotkami, nie bał się jednakże przemian, a do tego starannie obserwował sektor oraz sygnalizowane na nim zapotrzebowanie. Dzisiaj firma znana jest na całym świecie, i choć główna siedziba mieści się w austriackim Salzburgu, zakłady produkcyjne oraz montażowe znajdują się nie tylko w Europie, lecz także w Ameryce Południowej oraz Północnej, a także w Azji. Firma Palfinger posiada również ponad 4500 centrów serwisowych i centrów sprzedaży, jakie możemy obecnie znaleźć w 130 krajach na ziemi. Co intrygujące, dużo wskazuje na to, iż w żadnym razie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tym zakresie.

Mówiąc o jej potencjale a także obszernym znaczeniu wypada przy tym zwrócić uwagę nie tylko na podnośniki, żurawie oraz inne maszyny, lecz także na serwis Palfinger. Stojące na bardzo wysokim poziomie usługi serwisowe są symbolem rozpoznawczym firmy a także jednym ze źródeł jej popularności.