25 Sie

Sprzęty Hiab oraz ich rola w budownictwie

Rozwiązania załadunkowe, które możemy zamontować na podwoziu pojazdów ciężarowych cieszą się ogromną popularnością. Funkcje które wypełniają są jednakże na tyle ważne, że wybór rozwiązań tego typu pod żadnym pozorem nie może być przypadkowy. Tylko najbardziej uznani producenci mogą liczyć na znaczące zainteresowanie ze strony użytkowników i naturalnie do tej grupy kwalifikuje się przedsiębiorstwo Hiab.

Dziś trudno wyobrazić sobie wydajne działanie wielu przedsiębiorstw bez podnośników oraz innych maszyn Hiab, a jednak nieomalże do połowy dwudziestego wieku zarówno załadunek, a także rozładunek były realizowane przede wszystkim wskutek pracy ludzkich mięśni. Sama firma narodziła się w Szwecji w roku 1942, 2 lata później można było natomiast podziwiać pierwsze rezultaty sporego zaangażowania jej właścicieli a także pracowników. W ciągu siedemdziesięciu lat przedsiębiorstwo stało się czołowym dostawcą pełnej palety rozwiązań, które można użytkować do obsługi sprzętów na drogach, mylą się jednakże osoby przekonane o tym, że Hiab kiedykolwiek stanął w miejscu. Symbolem przedsiębiorstwa w dalszym ciągu jest słoń przypominający nie tylko o odporności oraz wydajności podnośników oraz innych urządzeń Hiab, ale również o innowacyjności, to bowiem poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które mogą zrewolucjonizować rynek jest najistotniejszym zamysłem osób odpowiedzialnych za rozbudowę przedsiębiorstwa. Pod tym względem w ciągu następnych dziesięcioleci nic się nie zmieniło.

Wśród najlepszych rozwiązań tworzących ofertę przedsiębiorstwa Hiab wymienia się przede wszystkim żurawie wszechstronnego zastosowania i osprzęty do wymiany nadwozi. Kupujący cenią sobie jednak wózki widłowe podwieszane do pojazdów, burty załadunkowe, oraz żurawie wykorzystywane do prac specjalnych, w tym głównie te, które możemy wykorzystywać w lesie. Na wzmiankę zasługuje też to, że przedsiębiorstwo z dumą może zaprezentować również punkty serwisowe. Serwis Hiab wydaje się wcale nie mniej ważny dla firmy aniżeli miejsca, w których produkowane są pojedyncze rozwiązania, oferuje albowiem nie tylko kompetentne podejście do kontrahenta, ale również krótki termin napraw a także ich osiągalne opłaty.